KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12577489
nr 1257 7489
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Blandteknik, Signerad, 35x47
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
måndag 27 maj 2019
kl 18:56:50
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson